Стрільба з лука: Гімназіада
Сумський лучник здобув медаль на Гімназіаді України.
У Львові триває турнір зі стрільби з лука у рамках п’ятої літньої Гімназіади України. В індивідуальному розряді 22 квітня друге місце отримав спортсмен із Сум. Про це повідомляє “Суспільне|Суми”.
“Сьогодні спортсмени змагались в індивідуальному розряді. Лариса Мусієнко посіла четверте місце, поступившись у “бронзовій” стрільбі. Іван Рашевський посів друге місце, програвши у фіналі Дмитру Фоміну з Рівного”, – розповів тренер сумчан Едуард Приходько.
23 квітня на Гімназіаді відбудуться командні змагання, але Сумщина в них представлена не буде.