Дзюдо: IX дитячий фестиваль дзюдо

Дзюдоїсти Сумщини відзначились на київському турнірі.

Відкритий Всеукраїнський турнір “IX Дитячий Фестиваль дзюдо” 8-9 квітня 2023 року відбувся у місті Київ. На ньому відзначились спортсмени з Сумщини. Про це повідомляє “Суспільне|Суми”.

“На київському татамі змагались дзюдоїсти з Сум та Дружби, Ромен та Охтирки. Вони змагались у вікових категоріях від 2009 до 2012 років народження і привезли додому 26 медалей (6 “золотих”, по десять “срібних” та “бронзових) “, — розповів перший віцепрезидент Федерації дзюдо Сумської області Сергій Колесниченко.

Вихованці КДЮСШ “Суми” посіли два перших місця, друге і два третіх. Валерія Шульженко та Максим Бутко у своїх вагових та вікових категоріях здобули “золоті” медалі. Степан Шульженко став “срібним” призером. Артем Конопотський та Данило Литвин вибороли “бронзові” медалі.

Спортсмени ДЮСШ “Спартак” додали до скарбнички збірної області три медалі. Другим на столичному турнірі став Максим Чуприна, треті місця посіли Іван Дворніченко та Родіон Каблюк.

Вихованці охтирської ДЮСШ Тимофій Шулиндін та Матвій Кудреватих посіли другі місця. “Срібло” також вибороли Денис Масло та Ангеліна Кулакова. “Бронзу” привезли додому Ярослав Тетяненко та Дмитро Невалений.

Роменчани вибороли чотири перші місця – “золото” здобули Зореслав Семененко, Олександр Ващенко, Кирило Кухар і Владислав Рєзнік. Другими на київському татамі стали Єлизавета Ковтун, В’ячеслав Столбун, Артем Замура та Максим Прокопенко, третіми — Андрій Король, Діана та Дарина Артюх.