Футзал: турнір до Дня Соборності

Футзальний турнір до Дня Соборності відбувся у Сумах.

У Сумах 21 січня відбувся футзальний турнір, присвячений Дню Соборності України. Участь у ньому взяли вісім команд. Про це повідомляє «Суспільне|Суми».

На футзальний майданчик у цей день виходили військові оперативно-тактичного угрупування «Суми» та поліцейські, співробітники Центру комплектування та прокурори, експерти та педагоги, команди депутатів різних рівнів та засобів масової інформації. Спочатку грали у групах.

В одному з матчів зустрілись медійники і депутати.

«Це добре, що ми збираємось на таких турнірах. З різних відомств, різних направлень, всі об’єднуємось», — сказав Олександр Король, капітан команди «Четверта влада».

Тричі поступаючись по ходу поєдинку «Четверта влада» тричі відігравалась і у підсумку завершила гру в нічию – 3:3.

«Матч, звісно, напружений. Команда трохи заморилась. Перша гра була легше, з ентузіазмом. А зараз втомились», — додав Андрій Литвиненко, воротар команди депутатів.

За грою своїх побратимів спостерігав Олег, військовослужбовець: «Свято футболу, свято спорту сьогодні у нас в залі. Я вболіваю за наших, за команду ЗСУ, за ОТУ «Суми». Сподіваюсь, вийде у фінал і отримає головний приз».

У підсумку «Четверта влада» посіла третє місце на турнірі. «Золото» розіграли команди Сумського ОТЦК та Головного управління нацполіції. Основний час матчу переможця не виявив – 2:2 – а у серії післяматчевих пенальті перемогу та кубок Соборності вибороли поліцейські.