Сумо: чемпоінат України

Спортсмени з Сумщини здобули 14 медалей на чемпіонаті України з сумо.

В Ужгороді відбувся чемпіонат України з сумо серед дорослих та молоді до 21-го та 23-х років. Участь у змаганнях беруть близько 400 спортсменів з 14 регіонів України. Про це повідомляє “Суспільне|Суми”.

За перемогу змагаються і представники Сумської області.

“Сумчани на турнірі здобули одинадцять індивідуальних медалей різного ґатунку і три — командні”, — говорить тренер сумської команди Сергій Хекало.

У віковій категорії до 21 року Єгор та Кирило Крупські посіли перші місця у своїх вагових категоріях, Дмитро Котов – друге, а спортсмени Сумської області стали першими у командних змаганнях.

Кирило Крупський та Дмитро Котов посіли перші місця у віковій категорії до 23 років. Єгор Крупський додав у скарбничку збірної срібло. У команді сумчани завершили виступ на чемпіонаті на другому місці.

Серед дорослих спортсменів Єгор Крупський і Дмитро Котов посіли перші місця, Олександр Урсакі та Влад В’юн (в абсолюті) – другі, та Дмитро Горшков здобув третє місце і виконав норматив “Майстер спорту України”. У команді сумчани стали бронзовими призерами.