Хокей на траві: чемпіонат Європи 5S
Спортсмени з Сум та Шостки візьмуть участь чемпіонаті Європи з хокею.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-03_00-00-08-1024x766.jpg)
Спортсмени з Сум та Шостки візьмуть участь у чемпіонаті Європи з хокею 5S. Збірні України U16 (юнацька та дівоча) стартують на змаганнях 6 липня. Турнір прийматиме Швейцарія. Про це повідомляє “Суспільне|Суми”.
Участь у складі дівочої команди візьмуть п’ятеро сумчанок. Це — Маргарита Михайлюк, Віка Назаренко, Любов Мирошниченко, Владислава Бергилевич та Софія Басанець.
Збірною разом з Мариною Гороховою керуватиме під час матчів сумчанка Олена Свистюр.
До юнацької команди включені двоє шоскинців. Це — Богдан Поповченко та Кирило Шевель. Обидві команди стартують 6 липня. Дівчата матчем проти Польщі та Грузії, юнаки – поєдинками проти Швейцарії та Польщі.