Волейбол: турнір на підтримку ЗСУ
На озері Чеха у Сумах змагалися у турнірі з волейболу та збирали кошти для ЗСУ.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2022/07/35322982dcd23782-e1657381655652.jpg)
На озері Чеха відбулись змагання з волейболу. Участь взяли 4 команди. Також організатори турніру збирали кошти на потреби ЗСУ. Про це повідомляє “Суспільне|Суми”.
“Щорічно ми проводимо турнір-відкриття сезону. А враховуючи, що в країні війна – вирішили провести благодійний турнір серед аматорських команд і всі кошти, зібрані командами передамо на потреби ЗСУ”, — говорить організатор турніру Віталій Корж.
Участь у турнірі взяли 4 команди. У кожній гравці від 20 до 60 років і дівчина. Замість дівчини на майданчику може грати сімдесятирічний гравець. У підсумку кожна команда зіграла по 3 гри. У підсумку перше місце виборола команда “Мрія”, друге – “Час +”, трете – “Кофеїн”. На четвертому турнір завершила команда “Квадрат +”.
Організатори зібрали 10 525 гривень, які відправлять на потреби Збройних сил України.