Футбол: товариський матч
Товариський матч.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-05_19-36-22-1024x576.jpg)
У четвертому матчі в рамках літнього тренувального збору, а також у рамках благодійного турне «Match for Peace! Stop the War!» київське «Динамо» сьогодні зустрілось у Швейцарії з клубом «Янг Бойз».
Зустріч відбулась на арені «Stade Universitaire Saint-Léonard» у місті Фрібур.
«Янг Бойз» 0:0 «Динамо»
Участь у матчі у складі київського клубу взяв охтирчанин Денис Антюх. Матч охтирчанин розпочав на лаві запасний і вийшов на поле на 73 хвилині матчу замінивши Віктора Циганкова.