Футбол: суперкубок області

На Сумщині стартував футбольний сезон.

У Ромнах розіграли суперкубок Сумської області з футболу. Цим матчем в області стартував сезон 2022 року. Про це повідомляє “Суспільне|Суми”.

У матчі зустрілися глухівський “Велетень” (переможець вищої ліги чемпіонату області сезону-2021) та “Нафтовик” з Охтирки (переможець кубка області у 2021 році).

У 2021 році команди зустрічалися три рази. У рамках чемпіонату “Велетень” двічі обіграв “Нафтовика” — 2:0 вдома і 3:1 — в гостях. У фіналі кубка “Нафтовик” святкував перемогу з рахунком 2:1.

Рахунок у матчі відкрили номінальні господарі — на 17 хвилині швидку контратаку “Велетня” завершив Богдан Душин.

На початку другого тайму (на 48 хвилині) рахунок зрівняв Вадим Шаврін з “Нафтовика”. На 55 хвилині “Велетень” залишився в меншості: другу жовту картку заробив Владислав Курило. Перевести кількісну перевагу у забитий гол за час, який залишився, “Нафтовик” не зміг. Але у серії пенальті вони вибороли суперкубок області.

Найкращими гравцями матчу були визначені автори голів у матчі: Богдан Душин та Вадим Шаврін.