Футбол: чемпіонат України

Чотири футбольних клуби Сумщини не гратимуть у Чемпіонатах України у сезоні 2022-2023.

Про це повідомляє “Суспільне|Суми”.

Футбольний клуб “Тростянець” не гратиме в новому сезоні Другої ліги України. Заява про це з’явилась на сайті футбольного клубу 4 липня. Призупинили свої виступи ще 3 команди області.

“Враховуючи, що футбольний клуб “Тростянець” фінансується з бюджету громади, а питання залучення спонсорів для підтримки команди зараз майже, не обговорюється, було прийнято рішення, що команда не братиме участі у чемпіонаті Другої ліги України 2022-2023. Кошти, закладені на функціонування клубу, будуть витрачені на питання відновлення Тростянецької громади”, – зазначено в заяві ФК “Тростянець”.

Футбольний клуб “Суми” також представляв обласний центр у другій лізі. Про долю клубу спитали у його директора Романа Сороки.

“Сьогодні прийняте рішення, що футбольний клуб “Суми” не буде брати участь у сезоні 2022-2023 другої ліги. Але це не означає, що клуб припиняє своє існування. Клуб продовжує існувати, але ми всі розуміємо, яка сьогодні ситуація в Україні, в області, в місті Суми. Тому, ми не можемо у такий час бюджетні кошти використовувати на футбол”, – каже Роман Сорока, директор ФК “Суми”.

Чи гратимуть “Альянс” та “Вікторія” у першій та другій лізі відповідно, розповів директор “Альянсу” Геннадій Ткаленко:

“Команда не матиме змоги готуватися безпечно у своєму регіоні. І забезпечити команді, щоб у команди було все, то було прийняте рішення. Призупинити на рік. Поки Україна переможе ворога і буде все нормально, будемо брати участь знов”.

Рішення клубів прокоментував голова асоціації футболу Сумської області Андрій Прохорович. За його словами, футбольні клуби зберігають свій професійний статус. І у сезоні 2023-2024 вони зможуть взяти участь у чемпіонаті України: “Альянс” у першій лізі, “Тростянець”, “Вікторія” та “Суми” – у другій.