Хокей на траві: товариський матч
МСК “Сумчанка” зіграла матч змішаних команд з німецькими хокеїстами.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-12_16-58-10-1024x768.jpg)
Хокеїстки муніципального спортивного клубу “Сумчанка” продовжують підготовку до матчів відбіркового турніру на чемпіонат Європи. Про це повідомляє “Суспільне|Суми”.
Цього разу хокеїстки грали з командою з Німеччини.
12 червня команда взяла участь у товариському матчі з третьою чоловічою командою “Мангейму”. Команди поділися на дві – “синю” та “жовту”.
У підсумку цей товариський матч змішаних команд виграли з рахунком 4:3 хокеїсти “жовтої” команди. Відзначимо, що за один гол “жовтих” забила гравчиня “Сумчанки” Анастасія Воєвода.