Хокей на траві: немецьке “срібло”
Сумчанки відзначились на турнірі у Німеччині.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-07_11-45-11-1024x577.jpg)
У місті Целлє (Німеччина) відбувся турнір з хокею на траві серед дівчат 2006-2007 року народження. Про це повідомляє «Суспільне|Суми».
Сумчанки під керівництвом Олени СВИСТЮР посіли друге місце!!!
Team Ukraine зіграли з командами MTVE Celle 1:1 (гол у складі української команди забила Тетяна Тетявкіна), Slavia Prag 3:0 (відзначились Надія Коробкіна, Софія Басанец та Софія Литвиненко), Wacker München 0:0, SW Neuss 1:0 (гол на рахунку Ольги Жабчик).
В фіналі наші дівчата зустрілись з SW Neuss і завершили гру з рахунком 0:0. Оскільки переможця не визначили під час гри, по команди пробивали серію буллітів. Нажаль наша команда програла з рахунком 0:0 (4:5) по буллітам, але посіли почесне друге місце на турнірі!