Футбол: жіноча збірна України
Жіноча збірна України готується до матчів відбору на ЧС-2023.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2022/06/Logo_of_the_2023_FIFA_Womens_World_Cup.svg_-625x1024.png)
Національна жіноча збірна України під керівництвом Луїса Кортеса проводить у Польщі навчально-тренувальний збір у межах підготовки до кваліфікаційних поєдинків ЧС-2023. По це повідомляє сайт УАФ.
Найближчі матчі синьо-жовтих у кваліфікації ЧС-2023, проти Шотландії та Угорщини, мали пройти 8-го й 12 квітня відповідно. Однак через російську агресію та воєнний стан в Україні ці поєдинки було перенесено на 24-е та 28 червня. Вони відбудуться в польському місті Ряшів на стадіоні «Сталь» (вміщує 11 547 глядачів). Гра із шотландками розпочнеться о 21.15 за Києвом, а зустріч з угорками — о 21.00.
На навчально-тренувальному зборі в Ряшеві працюють 26 футболісток. Зокрема, у збірну викликані сумчанка Катерина Самсон (“ЕТО”, Угорщина) та охтирчанка Яна Калініна («Олімпія», Польща).