Хокей на траві: товариський матч
Гравчині «Сумчанки» продовжують підготовку до відбіркових змагань чемпіонату Європи.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-12_18-02-20-1024x768.jpg)
Хокеїстки муніципального спортивного клубу з хокею на траві “Сумчанка” (які є основою національної збірної України) продовжують підготовку до матчів відбору на чемпіонат Європи.
Сьогодні дівчата провели спаринг з чоловічою ветеранською командою «Армьєн» з австрійського Відня. Гра завершилась перемогою підопічних Світлани Макаєвої.
«Сумчанка» (Суми) 14:1 «Армьєн» (Відень)