Стрільба з лука: відбір на ЧЄ
Результати ІІ етапу відбору національної збірної команди України зі стрільби з лука до чемпіонату Європи (м. Мюнхен, Німеччина).
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/05/luk-1024x683.jpg)
Сумчанин Олексій Гунбін йде на першому місці у списку кандидатів до збірної, Артем Овчинніков – на другому. Третє місце у випускника Сумського державного педагогічного університету Івана Кожакаря.
Серед жінок студентка СумДПУ Соломія Гнип посідає друге місце, випускниці сумського педуніверу Анастасія Павлова та Лідія Січеннікова – третє та четверте, Поліна Радіонова – п’яте.