Футбол: Сумщина на формі
Збірна України представила нову форму.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-10_11-16-23-1024x843.jpg)
Українська асоціація футболу офіційно презентувала нову екіпіровку збірної України на контрольні матчі в рамках підготовки до плей-оф відбору на ЧС-2022.
На формі є два унікальні елементи: мапа України з кордонами у вигляді прапорів країн, що підтримують Україну та номери гравців виконані у вигляді назв українських міст. Зокрема на номерах є і назви міст Сумщини.
У такій формі наші хлопці зіграють вже завтра, 11 травня, проти “Боруссії” (Менхенгладбах).
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-10_11-51-47-2-993x1024.jpg)