Бодібілдінг: чемпіонат Європи
Чемпіонат Європи з бодібілдингу та фітнесу стартував у іспанському місті Санта-Сусанна.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2022/05/280192792_2215702615234994_8156140104317886742_n-e1651835102307-1024x796.jpg)
Сьогодні там три «золота» здобула сумчанка Тетяна Москаленко.
Вперше гімн України прозвучав на честь перемоги сумчанки Тетяни Москаленко у велнес фітнесі серед жінок-майстрів 40-44 роки.
Другим “золотом” Тетяна поповнила скарбничку збірної команди України – цього разу за перемогу у абсолютній категорії велнес фітнесу серед жінок-майстрів.
Втретє за день Тетяна виграла титул чемпіонки контингенту у велнес фітнесі серед жінок у ростовій категорії до 158 см.
“Суспільному|Суми” Тетяна розповіла, що на змагання завжди їде за медаллю і завжди за першим місцем. “Інакше навіщо змагатися, якщо не намагаєшся стати першою? Але ні на які результати не розраховую. Просто роблю те, що можу. А там як вийде. Тому, що факторів, які впливають на результат, дуже багато. Гімн в цей раз почути хотілось обов’язково. А тричі – було дуже приємно. Як і увага і поміч усіх іноземців”.
Тетяна розповіла, що її дуже тепло і привітно зустрічали іспанці. “Багато людей підходили, робили комплементи, співчували ситуації в нашій країні. Це була тяжка психологічна підготовка. Війна плюс я останні два місяці жила не вдома”, – розповіла спортсменка.