Хокей на траві: спаринг “Сумчанки”
МСК «Сумчанка» провела третій спаринг.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2018/09/hockey_na_travi-2-1024x768.jpg)
Муніципальний спортивний клуб «Сумчанка» провела третій спаринг у рамках підготовки до кубку європейських чемпіонок у дивізіоні «Трофі». Суперником був клуб серії «А» CUS Torino. Італійок тренує вихованка сумської хокейної школи Людмила Вигоняйло, яка є граючим тренером.
«Сумчанка» в суху перемогла італійок.
CUS Torino 0:6 МСК Сумчнака
Голи (МСК Сумчанка): Карина Леоненко (3), Катерина Шоколенко, Анастасія Шишина, Ольга Куровська
![На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі](https://scontent.fdnk6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/278135507_752842152767217_1054415020067758134_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=9Ma1F30-U60AX-yWq5R&_nc_ht=scontent.fdnk6-1.fna&oh=00_AT9DV3G6kMN2XiXgIWtNbZqLVvqYDHbR6aDgxcqbtcY0jQ&oe=62553110)