Хокей на траві: КЄЧ (Трофі)

Сумські хокеїстки перемоги у матчі кубку європейських чемпіонів.

Муніципальний хокейний клуб «Сумчанка» у Італії зіграв другий матч групового турніру кубку європейських чемпіонів з хокею на трав у дивізіоні «Трофі». Про це повідомляє “Суспільне Суми”.

Суперницями наших дівчат були хокеїстки клубу «Ольстен» з Швейцарії. У першому періоді на початку матчу команди обмінялися голами (у складі «Сумчанки» гол забила Карина Леонова). На перерву сумчанки пішли ведучи у рахунку – другий гол забила Юлія Шевченко. У другому періоді Шевченко оформила дубль. У третьому періоді Оксана Пономаренко забила четвертий гол у ворота «Ольтена», а Ольга Гончаренко – п’ятий. Шостий м’яч у ворота швейцарської команди (оформивши дубль) забила Леонова. Сьомий гол забила на останній хвилині Вікторія Стеценко, а остаточний рахунок – 8:1 – встановила Шевченко.

Наступним суперником у групі для «Сумчанки», як повідомила менеджерка команди Марина Максименко, буде бельгійський клуб “Драгонс”.