Хокей на траві: КЄЧ (Трофі)

Кубок європейських чемпіонів (“Трофі”).

“Сумчанка” матчем проти англійського «Іст Грінстед» розпочала боротьбу у кубку європейських чемпіонів у дивізіоні “Трофі”. Про це повідомляє «Суспільне|Суми».

У матчі групи «В» сумчанки поступились команді з Англії .

Рахунок у матчі відкрили англійки. У другому періоді Карина Леонова зрівняла рахунок у матчі і на велику перерву команди пішли з нічийним рахунком. Після відпочинку англійки реалізували малий кутовий і знов вийшли уперед, після цього забили третій гол у ворота «Сумчанки». У четвертому періоді Ольга Куровська скорочує відставання «Сумчанки». На це суперниці відповіли голом з малого кутового. Після цього англійки забили вп’яте (з пенальті). У підсумку 5:2 на користь англійського клубу

Наступними суперницями наших дівчат у групі будуть бельгійський “Драгонс” та швейцарський “Ольтен”.