Хокей на траві: КЄЧ (Трофі)
Сумчанки посіли п’яте місце у дивізіоні «Трофі».
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2018/09/hockey_na_travi-2-1024x768.jpg)
В італійському Чернуско відбувся матч за п’яте-шосте місця кубку європейських чемпіонів з хокею на траві серед жіночих команд у дивізіоні “Трофі”. Про це повідомляє «Суспільне|Суми».
У ньому зустрілись українська “Сумчанка” та французький “Лілль”.
Рахунок у матчі відкрили сумчанки – на 12 хвилині гри м’яч у ворота француженок забила Вікторія Стеценко. У другому періоді другий гол забила Анастасія Воєвода. Після великої перерви Стеценко оформила дубль. В середині заключної п’ятнадцятихвилинки француженки відіграли один м’яч. У підсумку “Сумчанка” перемогла з рахунком 3:1 і посіла п’яте місце у дивізіоні “Трофі”.