Хокей на траві: італійська підтримка

Італійські хокейні команди підтримали Україну та МСК “Сумчанка”.

Про це повідомляє «Суспільне|Суми».

Італійська хокейна команда “Амсікора” підтримала українців, зокрема – і команду МСК “Сумчанка”.

“Тепла зустріч з МСК “Сумчанка” відбулася після гри італійського чемпіонату з хокею на траві між командами “Лорензоні” та “Амсікора”. Дівчата сказали слова підтримки та вручили невеличкий подарунок команді, закінчивши свою промову гучним гаслом “Слава Україні!”, — йдеться у повідомленні на сторінці «Сумчанки» у Фейсбук.

Нині кольори італійського клубу захищають дві українки, вихованки сумської школи хокею: Марина Виноградова та Марина Хілько — гравчиня Національної збірної з хокею на траві.

“Ми дуже вдячні за підтримку. Ми продовжимо боротись й обов’язково переможемо”, — говорить головна тренерка “Сумчанки” Світлана Макаєва.

Підтримали сумчанок і гравчині клубу “Лорензоні”.

Наразі клуб влаштував лотерею для всіх вболівальників. Тривала вона один день, продовжиться 9 квітня. Під час чоловічої гри італійського чемпіонату. Кожен учасник лотереї може купити квиток із номером та виграти собі невеликий подарунок (чашку, тарілку, сир тощо). Кольори клубу захищає вихованка сумської хокейної школи Аліна Фадєєва. Усі зібрані кошти підуть на підготовку сумської команди до Кубка європейських чемпіонів.

Зараз “Сумчанка” проводить підготовчий збір перед стартом у єврокубку у дивізіоні “Трофі”. Турнір стартує 15 квітня.