Міні-футбол: “Разом до перемоги”
«Разом до перемоги».
У Миколаївці відбувся благодійний міні-футбольний турнір на підтримку Збройних Сил України “Разом до перемоги”. Про це повідомляє сайт АФСО.
Аматорські команди Миколаївки, Сум, Вирів та Улянівки приймали участь у змаганнях, виборювали кубок та внесками за участь у змаганнях підтримали наших воїнів.
У підсумку змагань «бронзові» медалі виборола команда тренерів ДЮСШ ім. М.І.Масалітіна. зі «сріблом» завершила турнір команда “Молодь Миколаївки”. «Золоті» медалі та кубок здобула команда футболістів с.Вирі.