Легка атлетика: “Руській воєнний корабль, іді нах#й”

“Вперед до перемоги” — сумчани організовують онлайн забіг.

Онлайн забіг під назвою “Руський воєнний корабль, іді нах#й” організовує сумська компанія “Race Project”, яка проводить спортивні заходи в Україні. Про це повідомляє сайт «Суспільного|Суми».

“Медаль, яка стане символом незламності та непокірності всього українського суспільства. Боротьби до вільності та свободи. Жодного страху перед окупантом та вперед до нашої перемоги! Ми запустили перший онлайн забіг воєнного часу і зараз показуємо медаль фінішера, яка буде не лише прикрашати колекцію, а й показувати ваше ставлення до всієї п’ятої колони та їхніх посіпак”, — йдеться у повідомленні на сторінці клуба у Facebook.

Керівник компанії Віталій Івах говорить: “Ми відкрили реєстрацію, яка триватиме до 26 квітня. Кожен охочий може обрати дистанцію – 1, 5, 10, 21 чи 42 кілометри – пробігти її і надіслати нам результати. Це можна зробити як у Сумах, так і в будь-якому місті України”.

На сьогодні на сайті реєстрації на різні дистанції зареєструвались понад вісімдесят спортсменів з різних міст України і навіть Польщі.