Футзал: благодійний аукціон
Футболка сумчанина на підтримку ЗСУ.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2022/04/279010733_620509089431984_5378410596659881671_n.jpg)
Футболка команди «Foodcentre» сумчанина Віталія Катеринина піде з аукціону на підтримку Збройних сил України.
«+1 до колекції як то кажуть, але заодно і ще один лот для підтримки ЗСУ. Чекав футболку цього гравця давно, дуже порядний та хороший хлопчина. Дякую тобі друже. Ми переможемо. Тримаймося разом», – йдеться у повідомленні Семена Слепакова, який і є організатором аукціону.