Футбол: тренування юних футболістів

Футболісти з дитячо-юнацької спортивної школи імені Масалітіна поновили свої тренування.


Футболісти з дитячо-юнацької спортивної школи імені Масалітіна поновили свої тренування. Про це повідомляє “Суспільне|Суми”.

Тренує юних футболістів — Олексій Тюрін. Раніше, до відкритої агресії Російської Федерації, приїздив на тренування з Сум п’ять разів на тиждень. Після того тренування припинились. Зараз їх відновлюють і Олексій приїздить у Миколаївку два-три рази на тиждень.

Тренер розповідає: “Тренування поновили буквально тиждень тому. В малій кількості. Не всі діти. Тренуємося в обмеженій кількості дітей”.

На вчорашнє тренування прийшли півтора десятка юнаків. Вони провели розминку, працювали над елементами гри, побігали у футбол.

“Крок у майбутнє. Щоб далі займатися футболом”,— говорить Артем Сіраченко – юний футболіст.

Максим Кузьменко теж приїхав на тренування, розповідає: “Для нас любі тренування – це вже добре. Ми уже хотіли тренуватися. До тренувань ми намагалися самі займатися. Грали в футбол з хлопцями. Тепер ми дуже раді, що почалися тренування”.

Максим говорить – тренування розвивають його не тільки фізично, а й розумово. А тренер вірить у перемогу України та перемогу своїх вихованців.

“Зараз у нас складний стан в країні. Отакі моменти повинні для психічного розвантаження, морального. Плюс вони підтримують свою фізичну форму. Я вважаю що це дуже добре”, — пояснює тренер Олексій Тюрін.

Після перемоги України, говорить – у його хлопців будуть власні перемоги у різних матчах на різних турнірах. Будуть і поразки, але то таке.