Все буде Україна!

ЗБЕРЕЖЕМО СУМИ – ЗБЕРЕЖЕМО УКРАЇНУ.

Суми – це прекрасне місто на північному сході України. Це домівка для 300 000 чоловіків, жінок та дітей. На ранок 24 лютого Сумська область стала однією з перших об’єктів російського вторгнення на територію нашої незалежної держави.

Відтоді вся Сумщина стала Північним Форпостом що захищає дорогу на Київ від великої кількості російських військ. Тисячі людей взяли в руки зброю. Ще більше людей займається гуманітарною діяльністю. Завдяки цьому наші дороги стали кладовищем для російських танків, «Градів», бензовозів та іншої техніки.

Однак нам потрібна ваша допомога.

Нам бракує медикаментів, продуктів харчування та великої кількості важливого обладнання. Наша територіальна оборона бореться навіть коктейлями Молотова проти танків, але може бути оснащена краще і боронити область ефективніше.

Нам потрібна ваша допомога, щоб продовжити боротьбу, щоб зупинити кожен танк, який прямує до Києва. Нам потрібна ваша допомога, щоб відновити регіон.

Про Фонд.

Ще у 2014-му році волонтерська спільнота заснувала Громадський фонд «Суми». Відтоді на потреби було зібрано понад 10 мільйонів гривень, які допомогли забезпечити наших військових на Донбасі. Сьогодні Фонд відновлює діяльність і збирає кошти для захисту Сумщини. Усі витрати будуть зафіксовані та опубліковані у звітах на сторінках фонду та журналу «Цукр», щойно це стане можливо. Усі кошти, що залишилися, підуть на відновлення Сумської області та допомогу найбільш незахищеним прошаркам населення.

Зробити ваш внесок у нашу спільну перемогу можна на сторінці Фонду.