Лижні гонки: Олімпіада
Сьогодні у Пекіні відбувся лижний командний спринт серед жінок і чоловіків.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2019/01/lyzhy2.jpg)
Жіноча збірна України (у складі сумчанки Юлії Кроль та конотопчанки Марини Анцибор) у півфіналі посіла 9-е місце з 11-ти відповідно і до фіналу не пробилась.
Збірна команда України серед чоловіків (з шосткинецем Олексієм Красовським та харків’янином Русланом Переходою), які у півфіналі посіли 9-е місце з 12-ти місця також залишилась поза фіналом.