Дзюдо: сумчани здобули медалі у Луцьку

Сумчани здобули медалі у Луцьку.

У Луцьку відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо CONTINIUM CUP. У змаганнях взяли участь 260 дзюдоїстів з України, Румунії, Естонії.

Серед яких виборювали почесне звання призерів та переможців представники збірної Сумщини.

Дзюдоїсти Сумщини посіли перше командне місце здобувши чотири «золотих», чотири «срібних» і чотири «бронзових» медалей.

Перші місця посіли Мирошниченко Маргарита (- 44 кг, Ромни), Канаковська Ірина (- 40 кг, Ромни), Величко Ангеліна (+ 70 кг, Комиші), Савченко Максим (- 60 кг, Ромни).

Віце-чемпіонками стали  Гречка Софія (- 44 кг, Суми, ДЮСШ”Динамо”), Сухоставець Анастасія (- 52 кг, Суми, ДЮСШ”Динамо), Гриценко Вікторія (-70 кг, Ромни.) та Циган Вікторія (+ 70 кг, Комиші).

«Бронзові медалі вибороли Охріменко Ірина (- 44 кг, Ромни), Шкромада Микола (- 66 кг, Суми, ДЮСШ “Динамо”), Мандрика Ангеліна (- 63 кг, Охтирка), Чернишенко Іван  (- 90 кг, Охтирка).