Дзюдо: Grand Slam Tel Aviv 2022
Grand Slam Tel Aviv 2022.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2018/08/judo-1024x768.jpg)
У столиці Ізраїлю триває третій в нинішньому сезоні турнір Світової серії дзюдо – Grand Slam Tel Aviv 2022.
До Тель-Авіва відправилася потужна команда у кількості 12 спортсменів. Зокрема і студенти Сумського державного університету.
Сьогодні аспірант СумДУ Дільшот Халматов (вагова категорія до 60 кг) у першому поєдинку у групі переміг господаря татамі, а у другому поступився дзюдоїсту з Монголії.
Крім Ділшота участь у Grand Slam Tel Aviv 2022 візьмуть студентки СумДУ Анастасія Антіпіна (вк до 63 кг) та Наталія Чистякова (вк до 70 кг) і випускниця сумського вишу Анастасія Турчин (вк до 78 кг).