Хокей: товариський матч

Товариський хокейний матч зіграли у Сумах.

На майданчику стадіону «Авангард» у Сумах відбувся товариський хокейний матч серед ветеранів присвячений ювілею Валерія Бермудеса.

Про це повідомляє «Суспільне|Суми».

Участь у ньому взяли колеги та вихованці Валерія Луісовича. Команди поділилися на «жовтих» та «білих».

У першому періоді товариського матчу суперники сильнішого не виявили – він завершився з рахунком 3:3. Перший період гри у воротах «білих» відіграв ювіляр. У другому «білі» вийшли уперед – 6:4. У заключному ігровому відрізку «жовті» зрівняли рахунок – матч завершився 7:7. Вони ж святкували перемогу у серії післяматчевих булітів – 2:1.

Валерій Бермудес – сумський хокейний та футбольний тренер. Сьогодні йому виповнилось 70 років. Нині від працює головним тренером обласного ліцею-інтернату спортивного профілю «Барса».