Біатлон: чемпіонат Європи
Чемпіонат Європи.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2016/03/biathlon6.jpg)
У німецькому Арбері триває чемпіонату Європи з біатлону. Сьогодні тут відбулись гонки переслідування.
У чоловіків кращим з українців на фініші був Віталій Труш. Він фінішував двадцятим. Тридцять п’ятим завершив гонку уродженець Миколаївки Андрій Доценко.
З двадцять першим часом завершить гонку у жінок Ольга Абрамова. на тридцять сьомому рядку підсумкового протоколу розташувалась сумчанка Юлія Журавок. Уродженка Сум Анастасія Меркушина та сумчнака Віта Семеренко у гонці не стартували.