Баскетбол: кубок України 3х3

28 січня у Львіві відбувся 4 тур Кубку України з баскетболу 3х3. У змаганнях взяли участь 18 чоловічих команд.

Як повідомляє сайт Спортклуб СумДУ, команда «SumDU», посіяна під 5-м номером, впевнено виграла групу Е, перемігши почергово “Львівську політехніку” 22:7 та чернівецький “Che” 22:13.

У 1/8 фіналу змагань підопічні Ярослава Ковальова з рахунком 21:9 здолали команду “Maximus” (Ужгород).

Справжній характер продемонструвала команда у чвертьфіналі. Поступаючись 17:20, наші хлопці здолали дубль першої професійної команди України з баскетболу 3х3 “Kelts-2”. Вирішальним стало неймовірне дальне влучання Ігоря Стародуба.

На жаль, сумчани провалили старт півфінальної гри проти “Житомир-МХП”. І хоч їм вдалося повернутися у гру, кінцівка зустрічі була все ж за суперником – 15:21.

У грі за 3 місце нас вже чекала перша команда “Кельтів”, яка доволі несподівано поступилася у півфіналі хлопцям з “Львів-КІВС-КрамарЛТД”.

Незважаючи на умовний статус “андердога”, БК СумДУ змогла вийти переможцем у протистоянні з професіоналами.

Кубок України

4 тур

Матч за третє місце

“Kelts” – 19:21 BC SumDU

У підсумку БК «SumDU» – бронзові призери перших у 2022 році офіційних змагань з баскетболу 3х3.