Волейбол: чемпіонат області серед ДЮСШ
У Сумах розпочався чемпіонат області з волейболу серед вихованців спортивних шкіл.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/12/da51f83d90245920-1024x410.jpg)
У залі Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи 17 грудня стартував чемпіонат Сумської області серед вихованців ДЮСШ. Участь у турнірі беруть волейболісти 2006 року народження і молодші. Про це повідомляє «Суспільне|Суми».
“Участь у чемпіонаті беруть 5 команд. Чотири з них представляють обласний центр, одна – Шостку. Змагатимуться вони по колу”, – розповів головний суддя змагань Олег Литвиненко.
У перший день змагань команди зіграли п’ять матчів. У підсумку після першого дня змагань лідирують перші команди сумських КДЮСШ №2 та ДЮСШ “Авангард”, в активі яких по дві перемоги у двох матчах. На третьому місці (з однією перемогою) йде шосткинська КДЮСШ “Барса”. Без перемог замикають турнірну таблицю другі команди ДЮСШ №2 та ДЮСШ “Авангард”. Завершиться чемпіонат 18 грудня.