Волейбол: чемпіонат області серед ДЮСШ
У Сумах 18 грудня завершився чемпіонат області з волейболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/12/62c34f0cca698ad2.jpg)
Про це повідомляє «Суспільне|Суми».
Команди грали по колу — кожна з кожною. У підсумку золото чемпіонату вибороли волейболісти першої команди сумської ДЮСШ “Авангард”. Вони набрали десять очок і за додатковими показниками обійшли першу команду КДЮСШ №2 з Сум, які також набрали десять очок учотирьох матчах. Бронзу здобули волейболісти шосткінської КДЮСШ “Барса”. Нижче призової трійки у підсумковій турнірній таблиці розташувалися другі команди сумських ДЮСШ “Авангард” та КДЮСШ №2.