Панкратіон: чемпіонат України
Чемпіонат України з панкратіону.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2020/12/pank.jpg)
На чемпіонаті України з панкратіону відбулися поєдинки у розділі «Фул-контакт».
Команда Сумської області посіла перше командне місце. Сумчани вибороли 14 медалей. Чоловіки посіли два перші місці, три другі і чотири третіх. Дві «золоті» медалі, дві «срібні» і «бронзову» додали в скарбничку збірної жінки.
Завтра на чемпіонаті України з граплінгу виступатимуть школярі.