Футзал: “Матч зірок”

Спортсмени Сумщини претендують на участь у матчі зірок футзальної Екстра-ліги.

Асоціація футзалу України проводить голосування за гравців на участь у матчі зірок футзальної Екстра-ліги. Про це повідомляє «Суспільне|Суми».

За результатами сформують дві збірні – “Схід” та “Захід”, протистояння між якими заплановане на 15 грудня у Черкасах. На участь у збірних претентують 8 спортсменів із Сумської області.

До конференції “Захід” увійшли команди “Ураган” з Івано-Франківська, “ХІТ” з Києва, “Енергія” зі Львова, “Сокіл” з Хмельницького та рівненський “Кардинал-Рівнестандарт”, до “Сходу” – херсонський “Продексім”, миколаївський “ДЕ ТРЕЙДИНГ”, харківський “Viva Cup” та академія футзалу футзальний клуб “Суми”.

Сумчанин Артем Фаренюк з “Урагану” є претендентом на потрапляння до збірної “Заходу”.

Від АФФК “Суми” на місце у збірній “Сходу” претендують конотопчанин Денис Зеленкевич та сумчанин Олександр Сметаненко. Мають шанси зіграти за збірну лебединець Микола Білоцерківець з “Продексіму” та гравці “ДЕ Трейдингу” – Віталій Катеринін із Сум та Віталій Дзюба з Конотопа. Крім того, гравці АФФК “Суми” Ясін Ессаргіні та Василь Кефа також є серед претендентів на місце у збірній “Сходу”.

10 грудня на сайті Асоціації футзалу України будуть оприлюднені стартова четвірка, головний тренер та заявковий лист кожної з команд.