Армреслінг: кубок України
Сумські армреслери вибороли медалі кубка України.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2015/10/armR.jpg)
Спортсмени з Сумщини взяли участь у змаганнях Кубка України з армреслінгу. Він відбувся у селищі міського типу Воловець Закарпатської області. Про це повідомляє «Суспільне|Суми».
Армлеслери з Сумської області вибороли п’ять медалей: одну золоту й чотири бронзові.
Сумчанин Ростислав Литовцев у ваговій категорії до 110 кг здобув бронзову медаль лівою рукою. Бронзову нагороду правою рукою виборов роменчанин Євген Вакула у ваговій категорії до 65 кг. У вазі до 100 кг сумчанин Іван Пупченко лівою рукою здобув бронзу. Катерина Ріпчанська з Ромен здобула дві медалі. У ваговій категорії до 60 кг вона стала першою на ліву руку і третьою на праву.
Уродженець Сумщини Григорій Безлюдний, який нині виступає за збірну Закарпатської області, посів друге місце у ваговій категорії до 100 кг на праву руку.