Індорхокей: турнір у Мінську
Сумчанки стартували на турнірі у Білорусі.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/11/зображення_viber_2021-11-19_14-26-45-038-1024x769.jpg)
Сумчанки у складі національної та молодіжної збірних стартували на турнірі у Мінську. У групі молодіжна збірна поступилась «Мінську», а національна збірна перемогла казашок. У других матчах ігрового дня «молодіжка» перемогла казашок, а «націоналка» зіграла внічию з мінчанками.
ХК «Мінськ» 4:1 Молодіжна збірна України U21
Збірна України 9:0 СК «Жастар» (Казахстан)
Молодіжна збірна України U21 5:0 СК «Жастар»
ХК «Мінськ» 4:4 Збірна України