Індорхокей: “Сумська осінь”
«Сумська осінь».
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/11/зображення_viber_2021-11-17_14-48-06-980-1024x472.jpg)
ХІХ турнір з індорхокею «Сумська осінь» серед юнаків та дівчат 2009/2010 років стартував у Сумах.
Участь у турнірі беруть шість команд юнаків і вісім дівчат з Сум, Шостки, Калинівки та Мінську.
У юнаків «Хокеон» з Сум та сумські «Козаки» розписали мирову – 4:4. СДЮСШОР «Замосточча» з Мінську поступилась ДЮСШ «Авангард» з Калинівки – 4:8. Шосткінська КДЮСШ «Барса» програла СДЮСШОР ХК «Мінськ» – 1:7. «Хокеон» з рахунком 0:15 програв СДЮШОР «Замосточча», «Козаки» поступились з рахунком 1:7 КДЮСШ «Барса», а СДЮСШОР ХК «Мінськ» з рахунком 4:2 перемогла «ДЮСШ «Авангард».
У групі «А» у дівчат «Сумчаночка» з рахунком 14:0 переграла землячок зі «Слобожанчки”, а СДЮШОР ХК «Мінськ» з рахунком 15:1 перемогли СДЮСШОР «Динамо» з Сум. Останні з рахунком 4:2 перемогли «Слобожаночку», а «Сумчаночка» з рахунком 6:4 перемогла СДЮСШОР ХК «Мінськ».
У групі «Б» сумські «Україночка» та «Зірочки» завершили матч з рахунком 20:2. «Блискавки» з Сум з рахунком 1:11 поступились команді Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи. «Зірочки» поступились команді СОДЮСШ (2:11), а «Україночки» перемогли «Блискавок» (24:0).
Турнір продовжиться завтра.