Спортивна аеробіка: “Кубок Слобожанщини”

Сумчани здобули «Кубок Слобожанщини».

У Сумах завершився “Кубок Слобожанщини” зі спортивної аеробіки. Про це повідомляє «Суспільне|Суми».

29 та 30 жовтня у сумському Палаці студентського спорту Сумського державного університету тривав розіграш “Кубку Слобожанщини” зі спортивної аеробіки. Участь у турнірі взяли близько трьохсот спортсменів які змагались в індивідуальних та групових видах програми.

Боротьба тривала між двома командами – Сумської та Житомирської областей. Обидві у підсумку здобули по 14 медалей вищого ґатунку. Проте сумчани вибороли ще 14 “срібних” та 10 “бронзових” медалей. Водночас житомиряни здобули по вісім медалей “срібного” та “бронзового” ґатунку. Так сумчани завершили домашній турнір на першому місці, житомиряни – на другому.

На третьому місці завершили турнір атлети з Київщини. В їх активі п’ять “золотих”, чотири “срібних” та одне “бронзова” медалі.