Футзал: чемпіонат України (“Екстра-ліга”)

Чемпіонат України («Екстра-ліга»).

Хмельницький «Сокіл» вів у рахунку, але поступився київському «ХІТу» шосткинця Олександра Сіріцького та Олександра Ліфера з Бурині.

Херсонський «Продексім» лебединця Миколи Білоцерківця приймав академію футзалу футзальний клуб «Суми». Рахунок у цьому матчі відкрили сумчани – Олександр Сметаненко відзначився голом на четвертій хвилині матчу. На 15 херсонці рахунок зрівняли – відзначився Максим Безсалов. Другий гол «Продексім» забив за пів хвилини – гол забив Микола Микитюк. На 18 хвилині гри третій гол  ворота сумчан забив Сергій Малишко. На 8 хвилині другого тайму Безсалов оформив дубль. П’ятий гол херсонці забили на 11 хвилині другого тайму – відзначився Микола Зварич. На цій же хвилині Дмитро Сорокін забив шостий гол у ворота сумчан. Антон Власенко на 16 хвилині забив другий м’яч сумської команди. На це херсонці відповіли другим голом Сорокіна на 18 хвилині другої половини гри.

Сокіл (Хмельницький) 2:4 ХІТ (Київ)

Продексім (Херсон) 6:1 АФФК Суми (Суми)

Viva Cup (Харків) 2:2 Енергія (Львів)

«Ураган» Фаренюка йде на першому місці (5 ігор, 11очок), «ХІТ» Сіріцького і Ліфера на другому (5 ігор, 11 очок), «Продексім» Білоцерківця на третьому (5 ігор,10 очок). АФФК «Суми» (4 гри, 3 очка) посідає сьоме місце. Замикає турнірну таблицю «ДЕ Трейдинг» конотопчанина Віталія Дзюби та сумчанина Віталія Катеринина.

КомандаІО
1Ураган (Ів.-Франківськ)511
2ХІТ (Київ)511
3Продексім (Херсон)510
4Енергія (Львів)58
5Кардинал-Рівнестандарт (Рівне)47
6Viva Cup (Харків)44
7АФФК Суми (Суми)43
8Сокіл (Хмельницький)41
9ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)40