Дзюдо: чемпіонат України

Сумські спортсмени взяли участь у чемпіонаті України з дзюдо, який триває  у Запоріжжі.

Про це повідомляє «Суспільне|Суми».

Перше місце серед чоловіків у ваговій категорії до 73 кілограмів здобув сумчанин Артем Хомула. У ваговій категорії до 48 кілограмів серед жінок вихованка Сумської школи вищої спортивної майстерності Юлія Засульська посіла п’яте місце. “Динамівка” Анна Мотузна завершила змагання дев’ятою.

Крім того, медалі здобули студенти Сумського державного університету. Перше місце посіли Анастасія Антіпіна (вк 63 кг) та Дальшот Халматов (вк 60 кг). Віцечемпіонами стали Микита Голобородько (вк 60 кг) та Антон Шугалєєв (вк 66 кг). Бронзу у своїх вагових категоріях здобули Тетяна Лімзаева (вк 52 кг), Кирило Самотуг (вк 60 кг) та Богдан Ядов (вк 66 кг).