Волейбол: чемпіонат України (вища ліга)
Чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги стартував у Сумах.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2019/01/voleyball-1024x768.jpg)
У першому турі на майданчику зіграли чотири команди: «Локомотив-Збірна Харківської області-1», «Юракадемія-2», збірна України U-18 та сумський «ШВСМ-СумДУ».
У харківському дербі «Локомотив» переміг з рахунком 3:0 «юристів» другими на майданчик вийшли сумчани та «збірники» – перемогу у матчі святкували сумські волейболісти – 25:15, 25:17 та 25:18.
Завтра команди зіграють другі матчі першого туру.