Стрільба з лука: чемпіонат світу
Чемпіонат світу зі стрільби з лука.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/05/luk-1024x683.jpg)
Турнір відбувається в Янктоні (США). У складі української збірної виступають двоє сумчан: Олексій Гунбін і Поліна Родіонова. Крім того, кольори збірної захищають два випускники Сумського педуніверситету Іван Кожокар та Лідія Січенікова.
Олексій Гунбін, Іван Кожокар та Георгій Іваницький у командих змаганнях посіли дев’яте місце. Дев’ятими завершили змагання і жінки – Поліна Радіонова, Лілія Січеннікова та Вероніка Марченко.