Міні-футбол: “Владний футбол”
«Владний футбол» відбувся у Сумах.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/09/241059719_1020994725397872_6763354810865275376_n-e1630852839498.jpg)
У Сумах відбувся турнір “Владний футбол”. Про це повідомляє «Суспільне|Суми».
Участь у турнірі взяли представники різних гілок влади – депутати Сумської ради та мери міст, чиновники Сумської міської ради та держслужбовці, команда працівників суду “Феміда” та збірна сумських засобів масової інформації “Четверта влада”.
Відбувались змагання на міні-футбольному полі футбольного центру “Барса”.
Спочатку команди, поділені на дві групи, зіграли у своїх групах, а потім відбулись стикові матчі. У підсумку “Сумські чиновники” у матчі за п’яте-шосте місця перемогли “Депутатів Сумської міської ради”. “Четверта влада” завдяки єдиному голу здолала команду “Держслужбовців” і посіла третє місце. Матч між “Фемідою” та “Мерами міст” завершився “сухою” нічиєю, а у серії післяматчевих пенальті перемогу святкувала команда “Мери міст”.