Лижи: чемпіонат України (юнаки)
У Чернігові завершився літній чемпіонат України з лижних гонок.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/09/6adb09a9e454d575-1024x410.jpg)
120 учасників з семи областей України та міста Києва (11 команд-учасниць) боролись за медалі у трьох видах.
Сьогодні змагання завершились кросом. У старших юнаків представник Сумщини Олександр Руденко посів перше місце, Ілля Марченко – третє. У дівчат Дарина Мигаль виборола «срібло», Анастасія Нікон – «бронзу». Софія Шкатула посіла перше місце серед середніх дівчат.
До цього спортсмени Сумщини здобули п’ять «золотих» медалей, чотири «срібних» та три «бронзових». Перша команда Сумщини у підсумку посіла перше місце, друга – друге.