Лекка атлетика: чемпіонат з чотириборства
Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків 2008-2009 р.н. у чотириборстві завершився у Житомирі.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2019/04/atletica-legka.jpg)
У дівчат Марія Нестеренко у останньому виді програми – бігові на 500 метрів показала другий час. Євгенія Педченко фінішувала одинадцятою, Анастасія Науменко – 21-ою, Вікторія Мазур -49-ою, Анастасія Шишняк – 57-ою, Даніела Нагорна – 63-ою. У підсумку Нестеренко виборола перше місце, Педченко – 24-те, Науменко – 28-ме, Шишняк – 34-те, Мазур – 40-ве, Нагорна – 63-те.
У юнаків Даніїл Яковець пробіг сьогодні пів кілометри десятим, Артем Крощенко – 22-им, Денис Половик – 46-им. Кращим з сумчан – п’ятим – у підсумку став Артем Крощенко. 27-ме та 28-ме місця відповідно посіли Половик та Якомець.
Усього у змаганнях брали участь сто дівчат і 84 юнаків