Дзюдо: чемпіонат України U-23
Сумські дзюдоїсти стартували у Дніпрі.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/09/зображення_viber_2021-09-15_19-58-51-465-768x1024.jpg)
Чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів до 23 років стартував у місті Дніпрі.
У ваговій категорії до 52 кг студентка СумДУ Тетяна Лімзаєва посіла друге місце, роменчанка Марія Васюта – п’яте. У вазі до 63 кг студента СумДУ Анастасія Антіпіна здобула “золото”.
У ваговій категорії до 60 кг студент СумДУ Микита Голобородько посів перше місце. У вазі до 66 кг студент сумського вишу Антон Шугалєєв виборов “бронзу”, студент Глухівського національного педагогічного університету Данило Токар фінішував на п’ятому місці.