Хокей: турнір до Дня Незалежності
Сумчани вибороли «срібло» на турнірі до Дня Незалежності.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/08/240120710_2214936081989157_5753126751599328490_n-1024x768.jpg)
У Харкові чотири команди з Сум, Полтави та Харкова розіграли медалі турніру, присвяченого Дню Незалежності України. Відбувся турнір на майданчику «Салтівський лід». Про це повідомляє sumy.today.
Хокейний клуб «Суми» з рахунком 3:1 переміг полтавчан з хокейного клубу «Космос», з рахунком 2:1 обіграв команду «Харківських тигрів», а у матчі проти харківського «Динамо» поступився з рахунком 1:4 супернику і здобув «срібні» медалі турніру.