Важка атлетика: чемпіонат м.Суми
Чемпіонат міста з важкої атлетики відбувся у Сумах.
Участь у змаганнях взяли понад двох десятків які вели боротьбу за шість комплектів нагород.
Галина Олексієнко, яка повернулась у спорт, підняла вище нормативу Майстра спорту. Галина раніше була чемпіонкою Європи у ривку та другою за сумою двоборства серед юніорів у 2009.
Оксана Поладич вперше підкорила норматив Майстра спорту піднявши у сумі двоборства 145 кг. Оксана була чемпіонкою України серед 15 річних у 2019 році, а у минулому році була чемпіонкою України у поштовху та третьою у сумі двоборства серед 17 річних спортсменок.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/08/зображення_viber_2021-08-16_08-43-36-020-759x1024.jpg)